Geweldige vrijstaande villa’s in San Miguel de Salinas
Vrijstaande villa’s omgeven door een prachtige groene omgeving, verdeeld over…
€399.900
Véél meer dan een makelaar!
Sinds 2005
C. Manuel de Falla, 24, 03159 Daya Nueva, Alicante, España
Vanaf
€359.000
Prachtige villa’s in mediterrane stijl met drie slaapkamers en drie badkamers gebouwd op twee verdiepingen op percelen van meer dan 210 m2.
De woningen hebben naast een gemeenschappelijk zwembad ook terrassen, een solarium en een privézwembad.
De begane grond omvat een grote woonkamer met een open keuken van ruim 40m2. U vindt er ook een slaapkamer met een badkamer en toilet en-suite. Boven zijn de andere twee slaapkamers met hun eigen badkamer.
Het complex bestaat uit zeven zeer lichte woningen met een zeer gunstige oriëntatie veel natuurlijke lichtinval.
Gelegen in Daya Nueva, op 44 km van Alicante. Hier vindt u naast alle voorzieningen ook kwaliteitsrestaurants.
Het is gelegen in een bevoorrechte gebied, op slechts 12 km van de kust. In de kustplaatsen Guardamar del Segura of Marina – El Pinet kunt u genieten van de fijne zandstranden.
Vrijstaande villa’s omgeven door een prachtige groene omgeving, verdeeld over…
€399.900
Residentie met appartementen gelegen in een gebied omgeven door natuur,…
€425.000
Owning a home is a keystone of wealth… both financial affluence and emotional security.
Suze OrmanOp de hoogte blijven van het laatste Spanje nieuws & huizenaanbod?
Schrijf je nu in op onze Nieuwsbrief en ontvang relevante informatie en tips.
Je privacy is 100% gegarandeerd.